Sıra örtülleri Dertsiz kumaştan imal edilmiş olup, leke tutmaz özelliğe sahip olduğu için yıkandığında lekeler çabuk çıkar. Ütü gerektirmez, solma ve renk atma sorunu olmayan sıra örtüleri ve sıra minderlerimizde kampanyalar ve promosyonlarla hizmetinizde olan okularenkkat sizlere  güvenli alışveriş kapsamı dahilinde  kalite ve uygun fiyat seceneklerinide sizlerle buluşturuyor.

Sıra örtüsü modellerimiz düz sıra örtüsü, lastikli sıra örtüsü ve pikeli sıra ortuleri olmak üzere farklı desen çeşitleri ile sizlerle.

Okularenkkat olarak sıra örtüsü çeşitleri yanında sıra minderleri ve sıra askısı ile de sizlerin hizmenizdeyiz. Sıra örtüsü, Sıra Minderi ve sıra askısı cesitlerimizde uygun fiyat ve kalitenin ön plana cıkmasının yanında kolay uygulama ve kolay montajlı ürünlerimizde, işçilik olarak hassas davranılmakta ve okullarda kullanılacağı için sağlam ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilmektedir.

Okullarda çocukların en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de eşyalarını asabilecekleri bir askıdır.Okularenkkat olarak miniklerin bu ihtiyacını karşılayabilmek adına okul sıralarına monte edilerek kullanılabilen sıra askılarını ürettik. Okul çantası asmak için kullanılabilecek bu sıra askısı modeline Okularenkkat aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Kapıda ödeme, kredi kartı ya da havale ödeme seçenekleriyle de sahip olabileceğiniz bu ürünler tamamen kendi üretimimiz ve bizim güvencemizdedir. 100 tl üzeri ücretsiz kargo imkanı.