Baskı konusunda uzmanlaşan firmamız, tüm baskı işlemlerini profesyonel ekibiyle, son teknolojiye sahip makinaları ile gerçekleştiriyor. Bilgisayar ortamında hazırlanmış ya da bilgisayar ortamına aktarılmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik materyaller üzerine aktarılması ile gerçekleşen çalışmalarımızla.Baskısı yapılacak malzeme üzerinde firmanızın ihtiyacı olan uygulamaları kolaylıkla yapabilir,  çeşitli boyutlandırmaları kişisel tercihlerinize göre şekillendirebilirsiniz. Okularenkkat olarak baskı konusunda ki tercübelerimiz ve teknolojiye ayak uyduran baskı makinalarımız ile baskılarını gerçekleştirdiğimiz ürün çeşitlerimiz.
10 Kasım Tişört, 23 Nisan Tişört, 19 Mayıs Tişört olarak milli kutlamalar ve özel günlere özel tasarım baskılı tişortlerimizin yanı sıra Çanakkale tisort çalışmalarımız ve daha bir cok tişort baskısıları ile hizmeyinizdeyiz. 
Okularenkkat olarak okullarımızın kendine özel tasarım ve kişiye özel baskılı ürün isteklerini karşılayabilmek amacı ile Baskılı Öğretmen Önlükleri ve Baskılı Masa Örtüsü  ceşitlerinide okullarımızın ve öğretmenlerimizin hizmetine sunmaktayız.  Okullarımız ve esnaflarımıza özgü olarak ayrıca kişiye özel Baskılı Bez Çanta ve Özel Kupa - Bardak baskıları ile sizlerin dünyasını renklendirmek için buradayız.

1 2 3 4 >