Dijital Baskı


Dijital Baskı konusunda uzmanlaşan firmamız, tüm baskı işlemlerini profesyonel ekibiyle, son teknolojiye sahip makinaları ile gerçekleştiriyor.

Bilgisayar ortamında hazırlanmış ya da bilgisayar ortamına aktarılmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik materyaller üzerine aktarılmasıdır.

Baskısı yapılacak malzeme üzerinde firmanızın ihtiyacı olan uygulamaları kolaylıkla yapabilir,  çeşitli boyutlandırmaları kişisel tercihlerinize göre şekillendirebilirsiniz.

Bilgisayar teknolojilerinin hayatları kolaylaştırıcı etkisi Okularenkkat’da kullanılan dijital baskı yöntemlerinde de kendisini göstermektedir. Baskısı yapılacak ürünler üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilir ve kolayca çıktısını alabilirsiniz. Dijital baskının uygulama alanları oldukça çeşitlidir. Gelişen ticari faaliyetler ve kişisel ihtiyaçlar sonucu dijital baskı metodu kendisine çok geniş uygulama alanları bulmuştur. Poster, magnet, broşür gibi işletmelere ait ve kartpostal, takvim, fotoğraf baskı ve kartvizit gibi kişisel kullanıma ait ürünler yine dijital baskı yöntemleriyle oluşturulur.Bizimde son teknoloji baskılarımızla tanışın.

 İç ve dış mekanlarda kullanılan broşür, bez afiş, pano, billboard, araç ve bina dış cephe kaplamaları vb. iletişim araçları dijital baskı yoluyla üretilmektedir.

Kişisel tasarımlarınıza da imkân sağlayan pratik bir yöntemdir.

Yüksek kalite gerektiren butik işlerle, dış mekan işler ayrı makinalarda basılarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.


KULLANILAN YÖNTEMLER:

Folyo

Vitrin ve camlara giydirilen bir baskı çeşididir.

Vinil

Bina cephelerinde, ışıklı ve ışıksız zeminlerde kullanılan bir baskı çeşididir.

Kapı giydirme,Merdiven Giydirme,Merdiven Yazıları,Kiriş Yazıları,Dönkart,Özel Köşeler,Değerler Eğitimi,Ders Afişleri,Okul Afişleri,Zemin Görselleri,Sticker,Eğitim Sokakları,Uyarı ve İş Güvenliği Levhaları...

 

Okularenkkat aracılığıyla sahip olabileceginiz ürünlerimizde. Kapıda ödeme, kredi kartı ya da havale ödeme seçenekleriyle de sahip olabileceğiniz bu ürünler tamamen kendi üretimimiz ve bizim güvencemizdedir.