Öğrenci motivasyon ürünlerimizle öğrencilerinizi motive ederek başarıya daha kolay ulaşmalarını ve başarıya ulaştıklarında da başarılarını ödüllendirerek bu başarıları sürekli hale getirebilirsiniz.

Yoğun ders temposu ile geçen bir günden  sonra ödev yapmak bir çok öğrenci arkadaşımız acısından daha da yorucu olabilmektedir.Arkadaşlarımızın ödev bilincini daha da verimli hale getire bilmek amacı ile öğrenci motivasyon ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Küçük hediyelerle ve bir kaç fark yaratan ilgi ile kendilerini daha onemli ve mutlu hisseden oğrenci arkadaşlarımızın motivasyonlarını artıra bilmek amacı oluşturulan başta özel tasarım dijital baskılı Artık Okuyorum Ürünleri ve Öğrenci Rozetleri, Rüzgar gülü, Madalya ve Plaketler.


Ögretmenlerimizin ödev değerlendirmeleri için Ögretmen Kaşeleri. Sene sonu süprizleri olarak rengarek karne dosyaları ve karne hediyeleri ile Okularenkkat olarak hizmetinizdeyiz.

Okularenkkat aracılığıyla sahip olabileceginiz ürünlerimizde.

Kapıda ödeme, kredi kartı ya da havale ödeme seçenekleriyle de sahip olabileceğiniz bu ürünler tamamen kendi üretimimiz ve bizim güvencemizdedir.